Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Kimball ElectronicsO firmie

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Kimball Electronics Poland to ponad 1000 wspaniałych osób! Produkujemy wysokiej jakości wyroby elektroniczne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne, a nasza praca wpływa na codzienny komfort i bezpieczeństwo tysięcy osób na całym świecie.

Szukamy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • magazynowe prace transportowe
  • przyjmowanie materiałów do magazynu (weryfikacja jakościowa i ilościowa)
  • kompletowanie, wydawanie i wysyłka towarów z magazynu
  • obsługiwanie systemu informatycznego SAP i skanera RF
  • obsługa opakowań zwrotnych

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego o napędzie elektrycznym
  • gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym lub trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i dokładność
  • odpowiedzialność

Benefity

  • umowa o pracę
  • premia miesięczna
  • dofinansowanie do MultiSport, opieki medycznej i opieki nad dzieckiem
  • dofinansowanie do dojazdów komunikacją miejską
  • dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne
  • bezpłatna opieka dentysty
  • nagrody za polecenie pracowników
  • akcje sportowe i charytatywne
CZYSTA I KLIMATYZOWANA HALA PRODUKCYJNA

LEKKA PRACA Z DROBNĄ I ZAAWANSOWANĄ ELEKTRONIKĄ

STOŁOWKA NA TERENIE FIRMY

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy