Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

Kimball Electronics

Poznańska 1C

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie materiałów na zlecenia produkcyjne (pobranie z magazynu, odliczenie właściwej ilości, przepakowanie),

  • Dostarczanie materiałów na stanowiska produkcyjne,

  • Odbieranie wyrobów gotowych z obszaru produkcji,

  • Zapewnienie ciągłości procesu na wybranym obszarze operacji magazynowych,

  • Potwierdzanie wykonywanych operacji w systemie SAP,

  • Przeprowadzanie częściowych inwentaryzacji materiału,

  • Dbanie o porządek w swoim obszarze pracy.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych,

  • Aktualne doświadczenie w prowadzeniu wózków podnośnikowych,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie w firmie produkcyjnej,

  • Umiejętność obsługi komputera: poczty elektronicznej, podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w SAP będzie dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie minimum zawodowe

To oferujemy

  • Poszanowanie work-life balance,

  • Praca zmianowa,

  • Udział w zyskach firmy,

  • Zwiększoną liczbę dni urlopowych,

  • Darmową opiekę stomatologiczną,

  • Dofinansowanie do karty Multisport lub ubezpieczenia medycznego,

  • Dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, etc.,

  • Pakiet specjalistycznych szkoleń,

  • Możliwość angażowania się w inicjatywy społeczne,

  • Nagrody za polecanie kandydatów do pracy,

  • Dofinansowanie do dojazdu za pomocą komunikacji podmiejskiej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne