Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

ARDORIS POLSKA sp. z o.o.

3 0103 400 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Objazdowa 13

Mąkołowiec

Tychy

Twój zakres obowiązków

Dystrybutor profesjonalnych kosmetyków dla salonów fryzjerskich ogłasza nabór pracowników na stanowisko magazyniera. Zatrudnimy Panów do prac związanych z przyjmowaniem dostaw, rozkładaniem towaru, a przede wszystkim pakowaniem paczek z kosmetykami dla salonów fryzjerskich.

Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy umowę o pracę, stabilne zatrudnienie i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wynagrodzenie na okres próbny 3010 brutto.

Nasze wymagania

  • sumienność

  • punktualność

  • umiejętność pracy w zespole

  • obsługa komputera

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe