Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

MaspexO firmie

  • Tychy
    Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • składanie palet z wyrobem gotowym do klienta zgodnie z zamówieniami
  • przestrzeganie wytycznych co do zamówień
  • kontrola zgodności towaru z zamówieniem
  • dbanie o zachowanie czystości na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • jesteś gotowa/gotowy do pracy w systemie zmianowym wg harmonogramu
  • cechuje Cię umiejętność pracy w grupie
  • z zaangażowaniem oraz konsekwencją realizujesz powierzone zadania

To oferujemy

  • zadania, które pozwolą Ci poszerzać Twoje kwalifikacje
  • w pełni automatyczny dojazd towaru do złożenia zamówienia.
  • pracę w zespole osób, dla których ważna jest współpraca i współdziałanie
  • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia pracy w najbardziej zaawansowanym technologicznie magazynie w Europie
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy (w kierunku operatora wózków widłowych)
  • długą listę benefitów pozapłacowych takich jak: opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie na życie dla Ciebie i rodziny, dofinansowanie do nauki, studiów czy kursów specjalistycznych, bony i paczki świąteczne, wyprawki dla dzieci Pracowników: noworodków i pierwszoklasistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Pracownik magazynu, Tychy