Oferta pracy

Pracownik Magazynu w Dziale Logistyki

euroglas polskaO firmie

  • Tomaszów Mazowiecki

    Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa załadunków/rozładunków zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • Obsługa dostaw od klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Wykonywanie wszystkich operacji magazynowym z użyciem podnośnikowych wózków specjalistycznych oraz wózków widłowych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do zatrudnienia na pełen etat w systemie trzyzmianowym/czterobrygadowym

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wymagane: minimum zawodowe

  • Dokładność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Dobrą atmosferę pracy

euroglas polska

EUROGLAS Polska Sp. z o.o. to huta szkła, wykorzystująca najnowocześniejsze techno-logie do produkcji szkła płaskiego, powlekanego oraz laminowanego.

EUROGLAS Polska należy do szwajcarskiej grupy Glas Trösch i jest jedną z wio-dących firm w swojej branży na świecie, gromadzącą wykwalifikowanych specja-listów w dziedzinach technicznych.

Zatrudniamy prawie 500 osób, tworzymy zgrany zespół oraz dbamy o wszystkie

stanowiska pracy.

Jeśli szukasz nowoczesnej, stabilnej firmy o świetnej atmosferze –

to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy