Oferta pracy

Pracownik Magazynu w Dziale Logistyki W.KRUK

W.KRUK S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

W.KRUK S.A.

aleja Jana Pawła II 43a

Czyżyny

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • etykietowanie towarów,

  • kompletacja towaru zgodnie z zamówieniami,

  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru,

  • rejestrowanie towarów znajdujących się w magazynie,

  • terminowe przygotowywanie wysyłek towarów,

  • sporządzanie zestawień i raportów,

  • dbałość i przestrzeganie procedur obowiązujących w magazynie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie - min. zasadnicze zawodowe,

  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

  • zdolności manualne,

  • uczciwość i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania zadań,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • rozwój osobisty i możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,

  • bardzo dobre warunki pracy - praca w Krakowie z dogodnym połączeniem komunikacją miejską.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 140 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy