Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

KONCEPT-L S.A.O firmie

  • Wenecka 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

KONCEPT-L S.A.

Wenecka 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie otrzymywanych dokumentów,

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,

  • Obsługa klientów w magazynie,

  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,

  • Utrzymanie ładu i porządku w magazynie.

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • Komunikatywność,

  • Zapał do pracy,

  • Dokładność i sumienność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • Umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością wypracowania nadgodzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy nowoczesną i otwartą firmą. Od wielu lat specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o kody kreskowe. Szukamy do współpracy osób pełnych zapału i entuzjazmu, lubiących nowe wyzwania, potrafiących pracować w grupie, ceniących sobie pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie. Stawiamy na pracę zespołową, ale równocześnie pozostawiamy dużą swobodę działania. Cenimy osoby zaangażowane w pracę jak i własny rozwój.

Przewiń do profilu firmy