Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowaO firmie

3 1403 420 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu WMS poprzez pracę ze skanerem

  • przyjmowanie dostaw

  • alokacja towarów

  • kompletacja zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki

  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy

  • dbałość o ład i porządek oraz przestrzeganie zasad obowiązujących w magazynie

Nasze wymagania

  • samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • znajomość branży perfum i kosmetyków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • premię uznaniową uzależnioną od zaangażowania

  • pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)

PRIMAVERA PARFUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Primavera Parfum Sp. z o.o. Sp.k. to jeden z największych dostawców hurtowych i detalicznych produktów segmentu Beauty w Polsce. W portfolio swoich klientów posiada szereg globalnych koncernów z autoryzacją dystrybucji. Grupa Primavera Parfum obsługuje ponadto wiele projektów digitalowych swoich partnerów, zapewniając im kompleksowe usługi e-commerce, reklamowe, marketingowe, programistyczne oraz obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy