Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

LEGIA WARSZAWA S.A.

Łazienkowska 3

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym

  • obsługa systemu magazynowego i ewidencji towarów (min.: wprowadzanie na stan, zakładanie kartotek produktów, dokumenty magazynowe)

  • transport towarów pomiędzy magazynami

  • kompletowanie, pakowanie towaru do wysyłki

  • dbanie o porządek w przestrzeni magazynowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok u jednego pracodawcy

  • umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office)

  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • umiejętność samodzielnego planowania i realizacji zadań oraz ustalania priorytetów

  • odpowiedzialność, skrupulatność, zaangażowanie

  • wykształcenie: minimum średnie

Mile widziane

  • zainteresowanie sportem a w szczególności piłką nożną

To oferujemy

  • pracę w firmie o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku

  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia w biznesie piłkarskim

  • pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów

  • benefity w postaci karty Multisport oraz opieki medycznej

  • formę współpracy na zasadzie umowy o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna