Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

F1-GENERATION POLSKA sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, Staramy się elastycznie utworzyć grafik pod preferencje kandydatów.
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, 6:00-14:00, 7:00-15:00, Godziny uzależnione są od sezonowości. Głównie poranne.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna

Stanisława Noakowskiego 10

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Order picking – zbieranie i pakowanie zamówień

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (m.in. marketing, IT, logistyka, dział handlowy).

  • Zarządzanie towarem sklepu sklepu online – planowanie dostaw

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz marki MuseARTa

  • Koordynacja procesów sprzedażowych – zapewnienie płynności w realizacji zamówień od chwili złożenia zamówienia – do momentu jego wydania kurierowi

  • Koordynacja i zapewnienie sprawnej obsługi Customer Service – odpowiadanie na zapytania klientów poprzez mail oraz infolinię, realizacja zwrotów, rozwiązywanie sporów itp.

  • Optymalizacja sklepu internetowego zorientowana na sprzedaż

Nasze wymagania

  • Praca fizyczna z małymi paczkami (1-3kg) nie jest dla Ciebie problemem. Przeniesienie lub rozpakowanie paczek do (10kg) nie stanowi w przypadku dostawy dla Ciebie problemu

  • Doskonale radzisz sobie z wielowątkowymi zadaniami nawet pod presją czasu

  • Jesteś zorganizowany/a i dbasz zarówno o szczegóły jak i szerszą perspektywę realizowanych zadań

  • Posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej lub obsługi sklepu internetowego

  • Jesteś otwarty/a do uczestnictwa w zadaniach z różnych działów firmy (e-commerce; marketplace; marketing)

  • Zamiłowanie do mody, sztuki i handlu z pewnością będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w obsłudze platformy Shopify oraz oprogramowania ERP będzie dodatkowym atutem

  • Potrafisz pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole

  • Znasz Microsoft Excel w stopniu co najmniej średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej firmie

  • Realny wpływ na rozwój marki MuseARTa w Polsce

  • Udział w interesujących przedsięwzięciach dla portfolio marek modowych

  • Pracę w międzynarodowym zespole w kameralnym biurze i magazynie w śródmieściu Warszawy

  • Szeroki i zróżnicowany zakres zadań i obowiązków

  • Koleżeńską atmosferę w pracy

O nas

F1-Generation jest jednym z wiodących dystrybutorów wysokiej klasy bielizny, strojów kąpielowych i skarpet w Europie. W naszym portfolio znajdują się takie marki jak: SPANX, Michael Kors, Karl Lagerfeld, Kate Spade, Stella McCartney oraz nasza własna marka MuseARTa. Owocnie współpracujemy z międzynarodowymi luksusowymi domami towarowymi, takimi jak KaDeWe, Galleries Lafayette, El Corte Inglés czy Tsum, a także z najbardziej innowacyjnymi sklepami internetowymi, takimi jak About You, Answear, Gomez, Modivo by Eobuwie czy Zalando.

Obcenie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko Pracownik Magazynu, który zapewni płynne funkcjonowanie sklepu musearta.pl

Jesteś zainteresowany powyższą ofertą? Odwiedź nas na stronie www.MuseARTa.pl i www.f1-generation.com. Znajdziesz tam dalsze informacje na temat naszego portfolio marek i historii naszej firmy. Czekamy na Twoją kompletną aplikację cyfrową, zawierającą CV i referencje, Twoje zdjęcie i wskazanie pożądanego rocznego wynagrodzenia brutto oraz najwcześniejszego terminu, w którym mógłbyś rozpocząć pracę za pomocą platformy pracuj.pl. Prosimy o podanie w temacie maila nazwy stanowiska, na którą aplikujesz. Nieuzupełnione aplikacje nie będą brały udziału w procesie rekrutacji i zostaną odrzucone.

Rekrutacja na powyższe stanowisko jest otwarta do dnia 23 stycznia 2022 roku.

Rozpoczęcie pracy w lutym 2022 lub wcześniej.

F1-Generation Polska Sp. z o.o., ul. Noakowskiego 10, 00-666 Warszawa

Zespół F1-Generation to ponad 50 rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników w całej Europie. Dobra obsługa i wysoka jakość to klucz do sukcesu, który przekłada się na długotrwałe i udane relacje z klientami. Niezależnie od tego, czy chodzi o IT, finanse, PR, marketing czy sprzedaż i obsługę klienta - nasze działy dążą do szybkich i prostych rozwiązań i zawsze starają się zaoferować różne opcje dla udanej współpracy. Jako jeden z głównych europejskich dystrybutorów zapewniamy wielojęzyczny zespół, mówiący biegle w ponad siedmiu językach, takich jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, holenderski, polski, rumuński, rosyjski i turecki. F1-Generation - dystrybutor międzynarodowych marek mody. Z wyczuciem nowych trendów i popularnych marek spółka F1-Generation jest idealnym partnerem do dystrybucji znanych marek na rynku europejskim. Jesteśmy dystrybutorem 20 high-endowych marek modowych będąc kompetentnym partnerem dla swoich klientów. Portfolio marek F1-Generation obejmuje kategorie: designer lingerie and loungewear, sleepwear, swimwear, legwear, shapewear and fashion accessories

Polityka różnorodności: Spółka F1-Generation jest w pełni zaangażowana w zapewnienie równych szans dla wszystkich swoich pracowników, poprzez swoje praktyki zatrudnienia, przepisy i politykę. Jesteśmy przekonani, że równe traktowanie i różnorodność są mocnymi stronami harmonijnego środowiska pracy. Dlatego traktujemy wszystkich pracowników jednakowo, bez względu na ich niepełnosprawność, rasę lub pochodzenie etniczne, płeć, stan cywilny, sytuację domową, wiek, stan fizyczny i psychiczny, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, cechy płciowe lub jakiekolwiek inne powody.