Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

NAC Dariusz Krzysztoporski

4 5006 000 brutto / mies.
  • Puławska 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:6:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Puławska 58

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Supermarket internetowy Megasam24.pl pilnie zatrudni osoby do kompletowania i pakowania zamówień.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • sprawny smartfon

To oferujemy

  • pracę w fajnej, młodej ekipie

  • dużą swobodę pracy

  • elastyczny grafik

  • dniówka ok. 200zł (na rękę)

O nas

Megasam24.pl to obecnie drugi największy supermarket spożywczy online z polskim kapitałem działający na terenie Warszawy i okolic. W ciągu ostatniego roku dostarczyliśmy państwu ponad 17 000 zamówień, a panel badawczy Nielsen wskazał nas jako jedną z 19 największych firm e‑grocery w Polsce.

W ofercie mamy ponad 10 000 produktów i pod tym względem jesteśmy w gronie największych sklepów online w Polsce. Sprzedajemy produkty spożywcze, pieczywo, owoce i warzywa, mięsa, ryby, nabiał, ale również kosmetyki, chemię gospodarczą i artykuły przemysłowe.

Jako jedyny supermarket online dostarczamy zakupy zawsze następnego dnia, nawet w szczytach fal pandemii, gdy największe firmy realizują zamówienia dłużej niż tydzień.

Jako pierwszy i jedyny sklep spożywczy w Polsce oferujemy klientom możliwość zapłaty za zakupy po 30 dniach.

Jako jedyny supermarket online dostarczamy zakupy zawsze za darmo, zawsze w bezpłatnych ekologicznych opakowaniach.