Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

ZM Holding Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:Zmianowa 7-15 / 9-17 / 10-18
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie zamówień oraz pakowanie produktów według ustalonych procedur dla klientów detalicznych i hurtowych

  • Kontrola zgodności przygotowanych do wysyłki towarów z niezbędną dokumentacją

  • Współpraca z kurierami oraz nadzorowanie odbiorów paczek

  • Przyjmowanie dostaw towaru, weryfikacja zgodności oraz planowanie przestrzeni magazynowej

  • Regularna inwentaryzacja oraz kontrola stanów magazynowych

  • Testowanie produktów

  • Aktywna współpraca z powiązanymi działami firmy

  • Prowadzenie działań w zakresie poprawy efektywności gospodarki magazynowej oraz doskonalenie procesów wysyłki

  • Utrzymywanie wysokiego standardu zabezpieczenia towaru

  • organizacja magazynu oraz porządku w podległej strefie

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy magazynowej

  • Pracowałeś w obszarze pakowania i wysyłki towaru

  • Masz w sobie dużo entuzjazmu, zaangażowania i jesteś dobrze zorganizowany

  • Dobrze radzisz sobie w pracy pod presją czasu,

  • Potrafisz i chcesz podejmować własną inicjatywę;

  • Jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną, ukierunkowaną na sukces

  • Znasz specyfikę branży rynku sprzętu komputerowego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość współuczestnictwa w rozwoju dynamicznego działu;

  • Doświadczenie i rozwój zawodowy w firmie łączącej model nowoczesny (e-commerce) z tradycyjnymi kanałami sprzedaży;

  • Wdrożeniowy okres szkoleniowy niezbędny do nabycia odpowiednich umiejętności;

  • Wyjątkową i przyjacielską atmosferę pracy kreatywnego zespołu oraz całej organizacji

O nas

Witamy w firmie ZM Holding sp. z o. o. znaną pod marką VEDION! Zajmujemy się sprzedażą odnowionego sprzętu elektronicznego. Wyróżnia nas pasja do technologii, którą żyjemy nie tylko w pracy.

Szukasz miejsca z przyjazną atmosferą, gdzie codziennie będziesz czuć radość ze swojej pracy? Dobrze trafiłeś! Zawsze gramy drużynowo, a dobro klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jeżeli to także Twoja filozofia, chciałbyś pracować w naszym dziale magazynu i wysyłki - zapraszamy!