Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

ORTOCARE SP. Z O.O.

5 0006 000 brutto / mies.

Łopuszańska 95

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kolekcjonowanie implantów pod zamówienia klientów

  • przyjmowanie dostaw

  • kolekcjonowanie i obsługa zestawów latających

  • zlecanie transportu

  • kontakt z firmami kurierskimi

Nasze wymagania

  • Od kandydata oczekujemy:

  • precyzji i dokładności

  • umiejętności szybkiego uczenia

  • wykształcenia średniego

  • podstawowej znajomości obsługi komputera

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • wskazane byłoby posiadanie prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Pracę w ambitnym, zgranym zespole, w firmie należącej do czołówki wyspecjalizowanych dystrybutorów w Polsce;

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników;

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju zawodowego;

  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Kupony obiadowe,

  • Dopłata do karty Multisport.

O nas

Ortocare Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku medycznym w Polsce. Od początku swej działalności skoncentrowała się na kompleksowej i w pełni profesjonalnej obsłudze jednostek ochrony zdrowia w zakresie innowacyjnych i skutecznych technologii medycznych. Aktualnie firma należy do ścisłej czołówki największych dystrybutorów sprzętu medycznego w Polsce. Jesteśmy wyłącznym agentem największego europejskiego producenta endoprotez stawowych Lima Corporate oraz cenionym partnerem na wymagającym rynku usług medycznych i ekspertem w zakresie:

• Endoprotez kolan, bioder, stawów ramiennych, jak również implantów typu Custom Made dla pacjentów z dużymi deformacjami,

• Zaawansowanych systemów napędów (piły, wiertarki) ortopedycznych, traumatologicznych, neurochirurgicznych itp.

• Realizacji rozwiązań z zakresu narzędzi chirurgicznych w szczególności: ortopedii, neurochirurgii itp.

Ortocare zatrudnia kilkudziesięciu pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę i duże doświadczenie w zakresie technologii medycznych. Współpracujemy między innymi:

• Lima Corporate, Włochy (implanty stawowe)

• De Soutter Medical, Wielka Brytania (napędy ortopedyczne, kardiochirurgiczne, neurochirurgiczne)

• Reda GmbH, Niemcy (narzędzia chirurgiczne dla wszystkich specjalności)