Oferta pracy

Pracownik Magazynu

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się stabilna firma produkcyjno-handlowa z branży budownictwo inżynieryjne o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracownik MagazynuNumer ref.: 16/PM
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentacji przewozowej;
  • kompletowanie przesyłek oraz nadzór nad wysyłką;
  • wykonywanie okresowych inwentaryzacji stanu magazynowego;
  • utrzymanie porządku w magazynie;
  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego;
  • kontrola zgodności stanów magazynowych;
  • kompletacja oraz pakowanie zamówień;
  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową;
  • ręczny rozładunek i załadunek przesyłek;
  • rejestrację towaru w systemie magazynowym;
  • kompletację zleceń i wydanie towaru.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość programu SYMFONIA HANDEL;
  • umiejętność praktycznej obsługi komputera;
  • dokładność i samodzielność w działaniu;
  • dyspozycyjnoś;
  • znajomość programu excel na minimalnym poziomie;
Oferujemy:
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
  • przyjazną atmosferę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy