Ta oferta pracy jest nieaktualna od 195 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Polska Sieć Biuro-Serwisowa „PARTNER XXI” Sp. z o.o. (www.partner21.pl) Warszawa (URSUS) poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Przyjmowanie dostaw towarów
    • Rozmieszczanie towarów w magazynie
    • Kontrola zgodności stanów magazynowych
    • Kompletacja oraz pakowanie zamówień
    • Utrzymywanie porządku w magazynie
    • Praca ze skanerem

    Wymagania:

    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet office)
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy
    • Wysoka dyscyplina i kultura pracy
    • Zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju
    • Przyjazne środowisko pracy

    Osoby zainteresowane w/w. pracą proszone są o wysłanie swojego C.V. z aktualnym zdjęciem za pomocą "Aplikuj teraz"

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)