Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Manitu Solar PL Sp. z o.o.

    Firma Manitu Solar jest jednym z największych dystrybutorów elementów instalacji fotowoltaicznych w Europie Środkowowschodniej. Firma powstała w 2009 r. Obecnie oddziały firmy znajdują się w: Polsce, na Węgrzech, na Słowacji i w Rumunii. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy pracownika magazynu.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • przygotowanie i załadunek towaru do wysyłki/wydania zgodnie ze specyfikacją
    • aktywny kontakt z klientami w czasie odbioru towaru
    • kontrolę przyjmowanego towaru na magazyn
    • rozkładanie towaru na magazynie zgodnie przypisaną lokalizacją
    • udział w inwentaryzacji
    • bierzące prace porządkowe
    Wymagania:
    • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętności organizacyjne
    • prawo jazdy kategorii B - wymóg konieczny
    • skrupulatność i dokładność
    • zaangażowanie i dyspozycyjność
    • doświadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera miłe widziane.
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
    • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkową zaletą
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace na pełny etat (możliwe również ¾ etatu)
    • wsparcie ze strony Koordynatora Magazynu podczas okresu próbnego
    • po okresie próbnym umowę na czas nieokreślony.
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Manitu Solar PL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Manitu Solar PL Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kolumbijskiej 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.