Pracownik Magazynu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.11.2018
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 19.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Talex jest jednym z czołowych integratorów systemów informatycznych. Przygotowujemy i wdrażamy rozwiązania wspomagające zarządzanie oraz optymalizujące procesy biznesowe dużych i średnich przedsiębiorstw. Oferujemy zaawansowane usługi outsourcingu IT w oparciu o własne, bezpieczne Data Center. Szukamy ludzi otwartych na nowe technologie i lubiących doskonalić swoje umiejętności.

    W chwili obecnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:
    PRACOWNIK MAGAZYNU
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. ZML/11/2018_WAW

    OPIS STANOWISKA:

    • Przyjmowanie towarów dostarczanych do magazynu
    • Wydawanie i odbieranie produktów do i z magazynu
    • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
    • Rozmieszczanie towaru w magazynie
    • Przyjmowanie i nadawanie przesyłek
    • Kontrola jakościowa i ilościowa zdawanych lub przyjmowanych produktów
    • Ścisła współpraca z pracownikami innych działów
    • Wykonywanie pracy zgodnie z zasadami ISO
    • Kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej
    • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

    WYMAGANIA:

    • Brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu
    • Biegła obsługa komputera
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
    • Uczciwość i dbałość o powierzone mienie
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Dodatkowe benefity: pakiet Sodexo, prywatna opieka medyczna, OKsystem

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania z numerem referencyjnym w temacie wiadomości. Informujemy, że na rozmowę kwalifikacyjną zaprosimy wybranych kandydatów.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133, poz. 883). Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez TALEX S.A. (ul. Karpia 27d, 61-619 Poznań), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”