Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

pracownik magazynu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 28.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli nie boisz się pracy fizycznej, lubisz pracować z ludźmi oraz jesteś dyspozycyjny od zaraz, to zapraszamy do kontaktu.

    Nr ref.: /190/12/2018/PS/37571
    Warszawa
    oferujemy
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie 20,00 pln brutto/h
    • dodatek nocny 6,00 pln brutt/h
    • po okresie próbnym udział w wewnętrznej rekrutacji IKEA
    • możliwość podjęcia współpracy z IKEA na stałe!
    zadania
    • uzupełnianie towarów,
    • kompletowanie zamówień,
    • sprawdzanie poprawności zamówień,
    • obsługa klienta
    • wydawanie towarów
    • wiele innych ciekawych zadań na magazynie,
    oczekujemy
    • predyspozycji do wykonywania prac fizycznych oraz dźwigania,
    • pełnej dyspozycyjności do pracy w systemie równoważnym,
    • umiejętności pracy w zespole,
    • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych potwierdzone egzaminem UDT
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47