Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIRMA GRYC – dystrybutor okuć meblowych i budowlanych – zatrudni:

    MAGAZYNIER

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Rozładunki i załadunki towarów
    • Pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości, przygotowanie do transportu
    • Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów
    • Udział w okresowych inwentaryzacjach

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Dyspozycyjność, uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Prawo jazdy kat. B
    • Obsługa komputera
    • Zaświadczenie o niekaralności
    • Umiejętności techniczne mile widziane
    • Najchętniej widziani kandydaci z prawobrzeżnej strony Warszawy + Anin, Rembertów, Wesoła, Ząbki, Kobyłka, Marki i okolice

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Pracę w dynamicznym zespole, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie oferty zawierającej CV wraz ze zdjęciem oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

    1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FIRMA GRYC Tomasz Gryc z siedzibą w Warszawie (04-464), ul. Chełmżyńska 180/220
    2. inspektorem ochrony danych w FIRMA GRYC Tomasz Gryc jest Pani Joanna Jankowska (e-mail: [email protected], inne dane kontaktowe ul. Chełmżyńska 180/220, 04-464 Warszawa);
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (art. 6 ust 1 pkt. a)
    4. odbiorcą Pani/Pana danych osobowych nie będą inne firmy
    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej
    6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji nie dłużej niż 12 miesięcy
    7. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    8. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    9. podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem przystąpienia do rekrutacji. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak udziału w rekrutacji.
    10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.