Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

NKT S.A.O firmie

  • Warszowice (pow. pszczyński), śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    6:00 - 14:00 oraz 14:00 - 22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

NKT S.A.

Gajowa 3

Warszowice (pow. pszczyński)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Załadunek i rozładunek samochodów,
  • Transport wózkami widłowymi,
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT (II WJO) - Warunek konieczny,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Motywacja do pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym
  • Benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych – dofinansowanie wczasów, paczki mikołajkowe itd.
  • Szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Opiekun w początkowym okresie zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • bony towarowe
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji

1

Spotkanie w fimie i decyzja o zatrudnieniu

Kontakt

Aplikacje zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę NKT S.A. z siedzibą w Warszowicach przy ul. Gajowej 3 prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 662 229 761

NKT jest globalną spółką z główną siedzibą w Danii. Aktualnie zatrudniamy około 3400 pracowników w 13 lokalizacjach w Europie oraz centrach sprzedaży na całym świecie. W 2016 zrealizowaliśmy roczny obrót w wysokości 1 miliarda Euro. NKT jest częścią NKT S/A, umieszczonej na liście Nasdaq Copenhagen.

Pracownik magazynu, Gajowa 3, Warszowice (pow. pszczyński)