Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu – wózkowy

SCHODY CHUDZIŃSKIO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Przyjęcia i wydania towarów oraz narzędzi
  • Przyjmowanie dostaw towaru i planowanie przestrzeni magazynowej
  • Obsługa wózka widłowego (do 8 m)
  • Dbałość o stany magazynowe – regularna inwentaryzacja magazynu (miesięczna)
  • Prace porządkowe na magazynach i terenie firmy
  • Transport autem do 3,5t

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie firmy produkcyjnej
  • Prawo jazdy kat. B ( mile widziane C )
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzoną pracę
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomości dokumentacji i procesów magazynowych

Mile widziane

  • Znajomość branży drzewnej

To oferujemy

  • praca w siedzibie firmy w Choroszczy
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy oraz szkolenia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • dofinansowanie karty MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

SCHODY CHUDZIŃSKI

Firma Chudziński Schody – to 25 lat doświadczenia w doradztwie, projektowaniu i wykonawstwie schodów.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi schodami, rozszerzamy produkcję na rynki europejskie.

Pracownik magazynu – wózkowy, Białystok