Ta oferta pracy jest nieaktualna od 446 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Magazynu – wprowadzanie danych do systemu

  • Stryków, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem.

    Dla naszego Klienta, lidera w branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

    PRACOWNIK MAGAZYNU – wprowadzanie danych do systemu

    Miejsce pracy: STRYKÓW

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
    • Stawkę 15,00 zł brutto/h
    • Praca w godzinach 18:30-2:30
    • Praca OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU!
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Darmowy transport z: Łęczycy, Łodzi, Ozorkowa oraz miejscowości na trasie przejazdu

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
    • Wprowadzanie danych do systemu
    • Rejestrowanie przesyłek w wewnętrznym systemie
    • Kompletowanie zamówień
    • Praca ze skanerem

    WYMAGANIA:

    • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni
    • Gotowość do pracy fizycznej
    • Motywacja do pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

    Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 691 552 501

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.”