Oferta pracy

Pracownik Magazynu

mPTech Sp. z o.o.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • prawidłowe i sprawne przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu

  • dbanie o właściwe rozmieszczenie towarów w magazynie

  • obsługa kolektora danych

  • przygotowanie towarów do wysyłki

  • dbałość o porządek w magazynie

  • kompletowanie zamówień

  • pakowanie skompletowanego zamówienia

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • dbałość o sprzęt oraz o czystość i porządek w miejscu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

  • zainteresowanie elektroniką użytkową (mile widziane)

  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych (mile widziane)

To oferujemy

  • pracę od zaraz w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwojowym w branży elektroniki użytkowej

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub jeśli wolisz umowę zlecenie

  • tryb wypłaty: miesięczna

  • pracę od poniedziałku do piątku (od 8 do 16 oraz od 10 do 18)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • pełne wsparcie we wdrożeniu w obowiązki

  • lokalizacja blisko centrum Wrocławia (szybki dojazd komunikacją miejską)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Sukcesywnie rozwijamy naszą ofertę i doświadczenie w produkcji smartfonów, telefonów komórkowych i elektroniki użytkowej. Koncentrujemy się na dostarczaniu najwyższej jakość produktów w konkurencyjnej cenie. Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o rzetelną współpracę z partnerami i wsłuchiwanie się w głosy klientów.

Przewiń do profilu firmy