Logo Pracuj.pl

Pracownik magazynu

"PRESTIGE DECOR" MICHAŁ I MONIKA MAKUSZAK sp.j.O firmie

4 130–5 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

"PRESTIGE DECOR" MICHAŁ I MONIKA MAKUSZAK sp.j.

Giełdowa 4

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja zamówień dla klienta
  • Przyjęcie i rozładunek dostaw
  • Lokowanie towaru w wyznaczonych miejscach
  • Inwentaryzacja
  • Dbanie o porządek

Nasze wymagania

  • Staranność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do soboty w godz. 5:00-11:00
  • Pracujemy w każdą sobotę

O nas

Opis

Firma Prestige Decor dystrybutor sztucznych kwiatów z siedzibą w Dolnośląskim Centrum Hurtu Rolno Spożywczego S.A ul Giełdowa 4 52-438 Wrocław zatrudni w charakterze magazyniera ambitną osobę z wysoką motywacją i chęcią do pracy w zgranym zespole.

Pracownik magazynu, Giełdowa 4, Wrocław