Pracownik Magazynu

DALLMAYR VENDING & OFFICE Sp. z o.o. Spółka komandytowa

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jana Długosza 2-6

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,

  • wydania z magazynu towarów i urządzeń,

  • kompletowanie towarów oraz przygotowywanie wysyłek,

  • załadowywanie i rozładowywanie produktów i maszyn,

  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,

  • dbałość o zabezpieczenie przesyłek na czas transportu,

  • prawidłowe rozlokowanie towarów,

  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych,

  • prace porządkowe w magazynie.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT,

  • dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie,

  • uczciwość i dbałość o powierzone mienie,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • chęć do pracy, zaangażowanie i otwartość na zmiany,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • zmysł techniczny i zdolności manualne

To oferujemy

  • Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy z pakietem szkoleń wstępnych oraz stałe wsparcie w trakcie pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Firma Dallmayr Vending & Office jest częścią niemieckiej grupy Dallmayr, której tradycje rodzinne i wysokie standardy sięgają 1700-ego roku.Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2001 roku. Dallmayr Vending & Office zalicza się do wiodących operatorów automatów w Europie obsługując ponad 90 000 ekspresów, automatów na zimne napoje i przekąski w 18 krajach.

Przewiń do profilu firmy