Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

INMOTION sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Jerzmanowska 8
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

INMOTION sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jerzmanowska 8

Wrocław

Jesteśmy właścicielem sklepów internetowych inmotion.pl, inmotiongroup.pl oraz gimnastyczny.pl. W swojej ofercie posiadamy odzież i obuwie takich marek jak: 4F, Crocs, Under Armour, Kappa. Od 2011 roku jesteśmy obecni na platformie allegro.pl gdzie jako zaufany partner wyróżniamy się statusem Autoryzowanego Dystrybutora oraz prowadzimy sklepy w Strefie Marek.

Obowiązki:

  • Sortowanie i kompletacja wysyłek,
  • Pakowanie zamówień,
  • Pomoc w przyjmowaniu dostaw,
  • Rozkładanie towaru na półki,
  • Prace magazynowe.

Czego oczekujemy:

  • Sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków,
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracodawcy,
  • Dokładności i punktualności.

Praca w nowym magazynie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 oraz ewentualnie wybrane soboty (do ustalenia).

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie:

  • 18,30 zł netto/h dla osób do 26 roku życia uczących się z aktualną książeczką,
  • 18,30 zł brutto/h dla osób nieuczących się.

Ponadto oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki na zakupy w sklepie,
  • Możliwość zatrudnienia w przyszłości w ramach umowy o prace,
  • Możliwość rozwoju i awansu.

Ogłoszenie archiwalne