Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

TOCHTERM GK Sp. z o.o.

  • Buforowa 125
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Buforowa 125

Wrocław

Jesteśmy hurtownią hydrauliczną zajmującą się kompleksową dostawą urządzeń na inwestycje dla ciepłownictwa, gazownictwa, przemysłu oraz budownictwa wielorodzinnego. Współpracujemy z największymi producentami z naszej branży.

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa klientów
  • przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,

  • terminowa obsługa dostaw i wysyłek,

  • kontrola stanów faktycznych przewożonych towarów z dokumentami wysyłkowymi,

  • udział w inwentaryzacjach rocznych i kontrolnych,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie

  • umowa o pracę

  • stałe godziny pracy - poniedziałek-piątek, 8.00-16.00

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • możliwości rozwoju.

Ogłoszenie archiwalne