Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Neolith Distribution Polska sp. z o.o. z siedzibą w: 52-014 Wrocław, ul. Opolska 188 (Pracodawca) zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

NEOLITH DISTRIBUTION POLSKA sp. z o.o.

  • Opolska 188, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 08 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Opolska 188

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • rozładunek/załadunek samochodów,

  • kontrola i badanie dostaw pod względem zgodności dostarczonych materiałów z dokumentacją dostawy,

  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i powierzone narzędzia pracy, komunikacja z klientem poprzez telefon oraz email,

  • przygotowywanie i wysyłka towaru do klientów,

  • przygotowanie dokumentacji wysyłkowej,

  • kontrola nad stanami magazynowymi oraz uczestnictwo w procesach inwentaryzacji i reklamacji

Nasze wymagania

  • uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego (sterowanie bezprzewodowe),

  • obsługa komputera oraz znajomość pakietu office,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat

  • pracę w systemie jednozmianowym, w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

  • szkolenie ze znajomości spieków i kamienia naturalnego

  • miłą atmosferę pracy

O nas

Założona w 2009 r. TheSize Surfaces to młoda firma o wielkim powołaniu eksportowym, potwierdzonym 40-letnim doświadczeniem swojej kadry kierowniczej w branży kamienia naturalnego.

Nasz polski oddział powstał w 2019 roku. Zajmujemy się sprzedażą spieków kwarcowych i kamienia naturalnego.