Pracownik magazynu

DHT Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocławska 42A
    Września, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DHT Sp. z o.o.

Wrocławska 42A

Września

ul. Wrocławska 42A

62-300 Września

Opis stanowiska - obowiązki:

  • przygotowywanie paczek do wysyłki, pakowanie i kompletowanie zamówień
  • kompletowanie dokumentów ( faktur, WZ, listy przewozowe )
  • wspieranie działu logistyki
  • przyjmowanie dostaw na podstawie dokumentu PZ ( odbiór, sprawdzenie, rozłożenie, oznakowanie )
  • bieżące prowadzenie rozchodów towaru i surowca
  • dbałość o zgodność stanów magazynowych
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP ( znajomość SAP będzie dodatkowym atutem )
  • uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy, utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • dokładność
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na dwie zmiany
  • atrakcyjne zarobki
  • dodatkowe świadczenia pieniężne
  • niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy