Pracownik Magazynu Wysokiego Składowania (3/4 lub 1/2 etatu)

IKEA Retail, SzczecinO firmie

  • Białowieska 2, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • pracownik fizyczny

IKEA Retail, Szczecin

Białowieska 2

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,

  • raportowanie i dbanie o jakość dostaw,

  • uzupełnianie towaru w sklepie – przy pomocy specjalistycznego sprzętu,

  • realizowanie zamówień wewnętrznych,

  • branie udziału w procesie inwentaryzacji,

  • rozwijanie swoich kompetencji,

  • praca w trybie zmianowym – m.in. w godzinach wczesnoporannych, zmianach dziennych oraz nocnych, w soboty oraz niedziele handlowe.

Nasze wymagania

  • szukasz stabilnego zatrudnienia na dłużej,

  • jesteś osobą zorganizowaną i lubisz, gdy każda rzecz jest na swoim miejscu,

  • chcesz pracować w dynamicznym środowisku wielokanałowej sprzedaży,

  • jesteś zainteresowana/-y rozwojem w branży logistycznej,

  • chętnie podejmujesz inicjatywę,

  • lubisz pracę fizyczną,

  • potrafisz pracować pod presją czasu,

  • posiadasz doświadczenie i uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT.

To oferujemy

  • umowę o pracę na 3/4 lub 1/2 etatu,

  • dodatek w wysokości 6 zł brutto za każdą godzinę pracy w porze nocnej,

  • kantynę pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartę Multisport,

  • punkty do wydania np. na kino, zakupy, restaurację, wycieczki,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka, dodatkowe 4 tygodnie urlopu tacierzyńskiego z okazji narodzin dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny,

  • indywidualne ubezpieczenie na życie,

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • grafiki układane z 2-miesięcznym wyprzedzeniem.

Jesteśmy IKEA i od ponad 75 lat mamy wpływ na to, jak miliony ludzi urządzają swoje domy na całym świecie! Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Wspólnie z Tobą chcemy tworzyć lepsze codzienne życie dla wielu ludzi – nie tylko to, które toczy się w ich domach.

Przewiń do profilu firmy

Praca w IKEA to nie tylko nasze codzienne zadania – a Ciebie nie określa tylko to, co masz w swoim CV! Dla nas to, kim jesteś i jakimi wartościami kierujesz się na co dzień, znaczy więcej od Twojego dotychczasowego doświadczenia.