Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu z akcesoriami samochodowymi w Niemczech (bez znajomości języka i doświadczenia)

Contrain Poland Sp. z o.o.

8 00011 000 brutto / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Praca w magazynie z akcesoriami samochodowymi

  • Komisjonowanie towaru – kompletowanie zamówień

  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Nasze wymagania

  • Motywacja i chęci do pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjną stawkę: 11,50 € brutto/h

  • Wyjazd już 2 października i skorzystanie z atrakcyjnej ceny transportu! Organizujemy wyjazd z Rzeszowa, Olsztyna, Poznania, Wrocławia lub Opola już od 49 zł!

  • Nadgodziny płatne 14,37€ brutto/h

  • Bonus 150€ po 6 miesiącach pracy

  • Pracę bez znajomości języka i doświadczenia

  • Płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech

  • Pracę na 3 zmiany

  • Możliwość wyjazdu w parze lub grupie

  • Wykonywana praca jest łatwa – z pewnością sobie poradzisz

  • Stałą opiekę polskojęzycznego opiekuna projektu w Niemczech

  • 25 dni urlopowych płatnych w ciągu roku

  • Umowę o pracę tymczasową

  • Świetną atmosferę w miejscu pracy

  • Zakwaterowanie – 7€/doba

  • Legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec

  • Program Poleceń, dzięki któremu możesz dodatkowo zarobić 200 zł za każdą poleconą do pracy osobę

Agencja zatrudnienia – numer 9953

Contrain działa od 23 lat. Na rynkach holenderskim, niemieckim i polskim zapewnia zatrudnienie dla ponad 3500 osób rocznie. W 2021 roku magazyn Forbes opublikował ranking 300 najlepszych pracodawców w Polsce, w którym firma zajęła 12-te miejsce w swojej kategorii.

Przewiń do profilu firmy