Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik magazynu z elektroniką

PRISMAWORXO firmie

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Agencja pośrednictwa pracy PrismaWorx, nie znajduje Ci jedynie pracy lecz daje szansę na lepsze jutro dla Ciebie i Twojej rodziny. Oferujemy pracę w stabilnych warunkach w Holandii lub Belgii. Minimum formalności, bez dodatkowych procedur. Postaw na agencję PrismaWorx i zyskaj to, co najlepsze! Zadzwoń lub zarejestruj się już teraz.

Obowiązki:

  • Przepakowywanie produktów – sprzęt elektroniczny
  • Kompletowanie zamówień
  • Pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Zbieranie zamówień

Wymagania:

  • Entuzjazm i chęci do pracy;
  • Gotowość do pracy zmianowej;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz:

  • Zakwaterowanie w typowo holenderskich domkach
  • Wynagrodzenie 10,53€ - 12,08 € (stawka uzależniona od doświadczenia);
  • Po godzinie 22:00 - dodatek 35% do wynagrodzenia;
  • Dokładne wprowadzenie w zakładzie pracy;
  • Możliwość długotrwałej współpracy z wiodącym klientem w branży logistycznej
  • Kompleksową i pełną organizację transportu za granicę, a także później na miejscu do zakładu pracy;

Zainteresowany/a? Naciśnij przycisk 'Aplikuj' aby mógł się z Tobą skontaktować nasz rekruter, który w rozmowie telefonicznej przedstawi Ci więcej szczegółów dotyczących danego stanowiska pracy. Zarejestruj się już teraz i zyskaj stabilną pracę, z którą zyskasz naprawdę wiele!

KRAZ: 23700

Ogłoszenie archiwalne