Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu z lekkim asortymentem

Sivantos Sp. z o.o.

Przemysłowa 18

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie aparatów słuchowych do wysyłki

  • Kompletowanie zamówień do wysyłki za granicę

  • Wprowadzanie danych do systemu

  • Obsługa magazynów wewnętrznych

  • Terminowa realizacja zamówień oraz kontrola jego statusu

  • Udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Znajomość pakietu MS Office – programu word podstawowa

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie A2

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat – dbamy o stabilność finansową i komfort pracy

  • Wynagrodzenie i premie miesięczne zawsze na czas

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w oddziale polskim liczącym ponad 450 pracowników

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym - godziny dzienne

  • Szkolenia i możliwości awansu

  • Prywatną opiekę medyczną, program Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonus świąteczny, bonus wakacyjny, ubezpieczenie grupowe, finansujemy udział w eventach sportowych: Business Run, Bike Challenge itp.

  • A ponadto: Owocowe wtorki, Pizza Day, Dzień Kobiet, Dzień Chłopca i wiele innych!

Jesteśmy jednym z największych producentów aparatów słuchowych. Kreujemy przyszłość w zakresie lepszego słyszenia i rozumienia mowy. Jeden z czterech aparatów, używanych obecnie na świecie, został wyprodukowany przez nas.

Od 01.03.2019 funkcjonujemy jako WS Audiology - nowa marka jest wynikiem połączenia dwóch liderów w branży - firm Sivantos i Widex. Połączenie firm daje nam nowe możliwości rozwoju i powoduje, że stajemy się jednym z trzech największych producentów słuchowych na świecie.

Wciąż się rozwijamy, a liczba zamówień stale rośnie!

Dzięki temu zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy osób na różne stanowiska w ramach logistyki magazynowej.

Przewiń do profilu firmy