Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik magazynu z meblami

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • 20.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego – praca na magazynie z meblami znanej szwedzkiej sieci sklepów. Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do pracy od zaraz, aplikuj na tę ofertę i dołącz do naszego zespołu!

    Informacje o wakacie:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami 11,10 euro brutto na godzinę (za nocne zmiany nawet 13,75 brutto na godzinę)
    • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
    • Zakwaterowanie
    • Ubezpieczenie
    • Transport do Holandii
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
    • Dodatek wakacyjny 8%
    • Rezerwę na poczet urlopu
    • Cotygodniowa wypłatę
    • Stały dostęp do paska wypłaty, planu pracy dzięki aplikacji MyOTTO
    • Możliwość pracy na długi okres czasu

    Opis Stanowiska Pracy:

    • Ogólne prace magazynowe
    • Przygotowywanie towaru do wysyłki
    • Rozładunek, załadunek kontenerów

     Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Zaangażowanie, samodzielność, precyzyjność
    • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.