Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu z odzieżą bez niemieckiego

ImpactJob

  • okolice Berlina, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zwrotów

  • Foliowanie i pakowanie

  • Kontrola jakości

  • Prace magazynowe

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa) oraz w wybrane soboty

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą

  • Pełny pakiet socjalny

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,50 euro brutto/godzina, STAWKA WZRASTA od 1.10.2022: 12,43 euro brutto/godzina)

  • Możliwość pracy w nadgodzinach i w soboty

  • Zakwaterowanie

  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend

  • Pomoc w organizacji wyjazdu

  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów

  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Przewiń do profilu firmy