Oferta pracy

Pracownik Magazynu Z Uprawnieniami Na Wózki Widłowe

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

  • Ludwikowo 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek materiałów dostarczanych z zewnątrz oraz ich składowanie (elementy stalowe)

  • Transport wewnętrzny materiałów, zabezpieczenie produkcji na podstawie kart materiałowych

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Obsługa wózka widłowego czołowego oraz bocznego

  • Dbałość o porządek w magazynie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT

  • Umiejętność pracy w zespole, dobrą organizację własnej pracy

To oferujemy

  • Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe, karty sportowe, pakiet socjalny, kasę zapomogowo - pożyczkową

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Możliwość rozwoju i zdobycie dodatkowych uprawnień do obsługi suwnic, bocznicy kolejowej

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy