Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu zamrażarek

Froneri Polska sp. z o.o.O firmie

  • Grzędy (pow. piaseczyński)

    Grzędy (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie i przyjmowanie urządzeń chłodniczych z i do magazynu (kontrola ruchu magazynowego)

  • Kontrola zgodności wydawanych i przyjmowanych urządzeń z dokumentacją

  • Kontrola stanu technicznego i wizualnego wysyłanych urządzeń

  • Przygotowanie urządzeń do wysyłki (mycie, pakowanie)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Dyspozycyjność

  • Mobilność

  • Odpowiedzialność i rzetelność

To oferujemy

  • Szeroki pakiet socjalny (dodatkowa opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, PPE- Pracowniczy Program Emerytalny)

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Froneri Polska sp. z o.o.

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym działającym w branży FMCG, w kategorii LODY? Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy: Grzędy/ Kotorydz