Pracownik Magazynu

Arvato Polska

  • Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik)

    Żerniki (pow. Poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie przyjęcia towaru.

  • Rozkładanie towaru.

  • Kompletowanie zamówień.

  • Pakowanie spersonalizowanych przesyłek i przygotowanie ich do wysyłki.

  • Udział w pracach inwentaryzacyjnych.

  • Współpraca z innymi obszarami magazynu.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym pn-sb: 6-14, 14-22. Aktualnie III zmiana (22-6) lub pracująca niedziela może pojawiać się okresowo.

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (cały etat).

  • Dokładność oraz systematyczność przy wykonywanych obowiązkach.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze skanerem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z ARVATO

  • Pracę w skutecznym zespole opartym na życzliwości i dobrej energii (Team Positivity)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (karta sportowa oraz opieka medyczna, świadczenia z ZFŚS, prezent urodzinowy)

  • Przyjazną atmosferę

  • Możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu na trasie: Rondo Rataje - Żerniki, Śrem - Kórnik- Bnin - Żerniki.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy