Logo Pracuj.pl

Pracownik Magazynu

WYTWÓRNIA KLEJÓW I ZAPRAW BUDOWLANYCH S. A.O firmie

  • Zgierz
    Zgierz, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i gospodarowanie zapasami magazynowymi,
  • przyjmowanie, wydawanie towarów z magazynu,
  • posługiwanie się obowiązująca dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
  • obsługa skanera,
  • kompletowanie towarów oraz ich wysyłka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14 , 14-22, 22-6),
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym potwierdzone doświadczeniem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność, kreatywność.

To oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w prężnie działającym i stale rozwijającym się zakładzie,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie , adekwatne do kompetencji,
  • premia do 20% wynagrodzenia zasadniczego,
  • nagrody wydajnościowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dowóz pracowników do miejsca pracy z wyznaczonych punktów na trasie Łódź-Zgierz
  • program SmartLunch – dofinansowanie do posiłków
  • świadczenia pieniężne na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Pracownik Magazynu, Zgierz