Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

HUMAN PRO LOGISTICS SP. Z O.O.

21,8425,68 brutto / godz.
  • Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Zimna Wódka (pow. strzelecki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, polskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu.

Zatrudniamy osoby z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji.

Twój zakres obowiązków

  • Sortowanie i kontrola jakości produktów

  • Kontrola rozładowanego materiału zgodnie z dokumentacją

  • Rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni magazynowej oraz bezpieczne ich składowanie

  • Prawidłowe oznaczanie materiału

  • Przygotowanie opakowań do transportu

  • Przygotowanie towaru do wysyłki i wprowadzanie na stan magazynowy

  • Dbanie o czystość w miejscu pracy

  • Czynności związane z pakowaniem i kompletowaniem

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, solidność, uczciwość

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Zdolności manualne

  • Dokładność

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Dbanie o porządek, dyscyplinę pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Pracodawca oferuje

  • Umowa zlecenia

  • Stawka godzinowa 21,84 brutto h/dzień, 25,68 brutto h/noc

  • Praca zmianowa 6.00 do 14.00 , 14.00 do 22.00 , 22.00-6.00

  • Przedsiębiorstwo posiada zamykane szafki dla każdego pracownika.

  • Zakwaterowanie ze wszystkim, czego potrzebujesz (pralki, lodówki, internet)

Opis stanowiska

  • Praca na 2 lub 3 zmiany

  • 5-dniowy system pracy

  • Praca stojąca

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa pracy

Human Pro Logistics jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka i Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych z Polski, Ukrainy oraz Azji do prac związanych z produkcją i logistyką towarów. W Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Przewiń do profilu firmy