Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik magazynu

MW-soft sp. z o.o.O firmie

3 5005 000 brutto / mies.
  • Handlowa 5
    Zławieś Wielka (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

MW-soft sp. z o.o.

Handlowa 5

Zławieś Wielka (pow. toruński)

MW-soft to hurtownia słodyczy,

Dostarczamy towar z naszego magazynu przy ul. Handlowej 5 w 87-134 Złejwsi Wielkiej

do sklepów w województwie kujawsko-pomorskim.

Jesteśmy małą firmą zatrudniamy 4 kierowców i 5 pracowników magazynu.

Niektórzy pracownicy magazynu pracują wymiennie na stanowisku kierowcy.

Używamy samochodów dostawczych do 3,5t dmc.

Zadania:

  • przemieszczanie towaru
  • kontrola ilości i jakości towaru
  • utrzymanie ładu w towarach i porządku w magazynie
  •  kompletowanie towarów zgodnie z dokumentami - na nocnej zmianie

Godziny pracy w magazynie -od 5 do 13 lub od 22 do 6

Poszukujemy osoby, której stan zdrowia pozwala  na wykonywanie pracy fizycznej.

Oczekujemy:

  • podstawowych umiejętności obsługi komputera.
  • samodyscypliny pozwalającej wykonywać realne zadania w zaplanowanym czasie.
  • chęci pozyskiwania nowych kwalifikacji i podnoszenia jakości pracy.

 Oferujemy:

  • Oferujemy przyzwoite wynagrodzenie za dobrą pracę

Ogłoszenie archiwalne