Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Magazynu

L'Oréal

  • Żyrardów

    Żyrardów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Komplementowanie i pakowanie zamówień

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu poprawy jakości i efektywności procesów

  • Dbanie o należyty stan wózków, urządzeń, narzędzi i sprzętu

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy na II zmiany

  • Nastawienie na długofalową współpracę

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Uprawnienia UDT (możliwość zrobienia w trakcie rozpoczęcia współpracy - w własnym zakresie)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę przez agencję pracy tymczasową, po 6 miesiącach możliwość zatrudnienia w strukturach L’Oreal

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (dofinansowanie obiadów, paczki z naszymi produktami, owoce w biurze)

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Uczestnictwo w eventach organizowanych przez firmę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie obiadów

L'Oréal

L'Oréal to miejsce gdzie od ponad stu lat naszą energię i kompetencje poświęcamy jedynej wyjątkowej sprawie: tworzeniu Piękna. Jako światowy lider mamy misję, jest nią dzielenie się Pięknem ze wszystkimi

Nasz sukces to nie tylko produkty i technologie, ale przede wszystkim zgrany zespół.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby środowisko pracy było dla wszystkich bezpieczne i przyjazne poprzez inwestycje w projekty ergonomiczne i BHP.

Przewiń do profilu firmy