Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik manualnych prac produkcyjnych

AP Vector sp. z o. o. sp. k.O firmie

AP Vector sp. z o. o. sp. k.

Krzyżowniki - Smochowice

Poznań

AP Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy. Osobom, które korzystają z naszych usług pomagamy znaleźć zatrudnienie w firmach rozpoznawalnych i sprawdzonych.

Aktualnie dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, szukamy osób na stanowisko:

ZADANIA:

  • mieszanie płynnej żywicy w odpowiednich proporcjach
  • wlewanie do specjalnych foremek
  • wkładanie foremek do prasy
  • po zastygnięciu kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • zdolności manualne
  • dokładność
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany - 8-16, 14-22
  • ciekawe zajęcie dla osób lubiących prace manualne
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie archiwalne