Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Medyczny - Podolog z przyuczeniem do zawodu

SATIN PODOLOGIA SPÓŁKA JAWNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie konsultacji podologicznych, stawianie diagnoz,

  • wykonywanie zabiegów oraz prowadzenie terapii podologicznych,

  • bieżące, rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej związanej z obsługą pacjentów,

  • utrzymywanie najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy w gabinecie,

  • ustawiczne podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • udział w szkoleniach,

  • praca nad tworzeniem i wprowadzaniem nowych technik zabiegowych,

  • śledzenie trendów rynkowych z zakresu medycyny ze szczególnym uwzględnieniem podologii,

  • reprezentowanie firmy na kongresach i targach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: pielęgniarstwo/ fizjoterapia/ ratownictwo medyczne (lub każdy inny zawód medyczny),

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w charakterze pielęgniarka/ fizjoterapeuta /ratownik medyczny,

  • gotowość i determinacja do zostania podologiem,

  • umiejętność wykorzystania zdobytej wiedzy do wzbogacenia technik podologicznych,

  • zainteresowanie zagadnieniami z zakresu podologii,

  • mile widziana umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,

  • empatia i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • kreatywność i innowacyjne podejście,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć ciągłego rozwoju.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • profesjonalny system szkoleń, przygotowujących do uprawiania zawodu podologa,

  • udział we współtworzeniu świadomości podologicznej w Polsce,

  • dołączenie do wyjątkowego zespołu pasjonatów, tworzących przyjazną atmosferę pracy, ceniących partnerstwo i wzajemny szacunek,

  • możliwości rozwoju osobistego i profesjonalnego w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,

  • wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności,

  • dostęp do najlepszych produktów podologicznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku usług podologicznych, będącą najstarszym ośrodkiem podologicznym w Polsce oraz prekursorem medycznego podejścia do stóp. Naszym głównym zadaniem jest szerzenie świadomości podologicznej – chcemy, by podologia była powszechnie znaną dziedziną medyczną.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata z zawodem medycznym (pielęgniarka/ fizjoterapeuta/ ratownik medyczny), który po intensywnym procesie szkoleń podejmie pracę w charakterze podologa. Uczymy zawodu od podstaw, w oparciu o autorski system szkoleń.

Przewiń do profilu firmy