Ta oferta pracy jest nieaktualna od 208 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik merytoryczny w kancelarii rzeczników patentowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kancelaria rzeczników patentowych z siedzibą w Warszawie poszukuje pracownika.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Praca polega na merytorycznej i językowej weryfikacji tłumaczeń technicznych (opisy patentowe) i innych czynnościach wchodzących w zakres usług kancelarii rzecznikowskiej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne magisterskie (elektryka, elektronika, mechanika lub budownictwo);
    • rzecznik patentowy, aplikant rzecznikowski lub inżynier;
    • znajomość języków obcych w stopniu bardzo dobrym (niemiecki/angielski/francuski);
    • dokładność, sumienność, obowiązkowość.

    Oferujemy:

    Oferujemy pracę na pełny etat.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zawartą klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji i podanie spodziewanego wynagrodzenia klikając w przycisk aplikowania.