Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik mieszalni kolorów i magazynu

ICA Polska Sp. z o. o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • terminowa realizacja powierzonych zadań,

  • nadzór nad powierzonym magazynem, parkiem maszynowym,

  • mieszanie emalii, bejc, konfekcjonowanie lakierów wg. receptur i zamówień,

  • sprawdzanie kolorów pod względem powtarzalności oraz wzornikiem,

  • przyjęcia towarów, wydawanie towarów, przygotowywanie wysyłek,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • zdolność rozróżniania barw, kolorów,

  • poczucie estetyki, zdolności manualne,

  • spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, sumienność, rzetelność,

  • dobra organizacja czasu pracy

  • obsługa komputera,

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,

  • szkolenia zawodowe,

  • świadczenia z ZFŚS, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, PPK

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków