Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik montażu

  • 88348 Bad Saulgau, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZNASZ JĘZYK NIEMIECKI?

    Chcesz pracować na niemiecką umowę = niemiecka emerytura?

    ŚWIETNIE !!!

    STAWKI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 15€ BRUTTO/H.

    POMOŻEMY CI SIĘ TAM DOSTAĆ!

    NIE CZEKAJ- WYŚLIJ JUŻ DZIŚ SWOJE CV!!!

    SEDULUS Sp. z o.o. (KRAZ 12563) oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę. Gwarantujemy kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Współpracujemy tylko i wyłącznie z wybranymi pracodawcami w Niemczech, którzy dbają o warunki bytowania pracowników, a dodatkowo pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą m.in. zameldowanie, urząd skarbowy, zakładanie konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego.

    Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych do oddziałów na terenie całej Bawarii

    Pracownik montażu / Montagefacharbeiter

    Miejsce pracy: 88348 Bad Saulgau » Niemcy

    Opis stanowiska:

    • praca w systemie jednozmianowym
    • montaż elektrycznych, mechanicznych komponentów maszyn
    • kontrola jakości montowanych części

    Wymagania:

    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
    • wyksztalcenie zawodowe
    • punktualność
    • samodzielność
    • odpowiedzialny stosunek do pracy
    • mile widziane osoby z własnym samochodem

    Oferujemy:

    • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stawki od 15€ brutto/godz. w górę) + dieta
    • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie)
    • stała praca w renomowanej firmie
    • !NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!
    • bezpłatne ubranie robocze
    • długotrwała praca w renomowanej firmie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
    z dopiskiem Produkcja Tirschenreuth.

    Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie
    miejsce pracy dla CIEBIE!

    Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

    608-554-697, 664-905-456, 793-210-674, 664-970-651

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."