Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik montażu

  • 88348 Bad Saulgau, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 17.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ZNASZ JĘZYK NIEMIECKI?

Chcesz pracować na niemiecką umowę = niemiecka emerytura?

ŚWIETNIE !!!

STAWKI ROZPOCZYNAJĄ SIĘ JUŻ OD 15€ BRUTTO/H.

POMOŻEMY CI SIĘ TAM DOSTAĆ!

NIE CZEKAJ- WYŚLIJ JUŻ DZIŚ SWOJE CV!!!

SEDULUS Sp. z o.o. (KRAZ 12563) oferuje innowacyjną, ciekawą i pełną wyzwań pracę. Gwarantujemy kandydatom atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju. Współpracujemy tylko i wyłącznie z wybranymi pracodawcami w Niemczech, którzy dbają o warunki bytowania pracowników, a dodatkowo pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z pracą m.in. zameldowanie, urząd skarbowy, zakładanie konta bankowego i ubezpieczenia zdrowotnego.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych do oddziałów na terenie całej Bawarii

Pracownik montażu / Montagefacharbeiter

Miejsce pracy: 88348 Bad Saulgau » Niemcy

Opis stanowiska:

  • praca w systemie jednozmianowym
  • montaż elektrycznych, mechanicznych komponentów maszyn
  • kontrola jakości montowanych części

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • wyksztalcenie zawodowe
  • punktualność
  • samodzielność
  • odpowiedzialny stosunek do pracy
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (stawki od 15€ brutto/godz. w górę) + dieta
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • możliwość zapewnienia mieszkania, przez firmę (odpłatnie)
  • stała praca w renomowanej firmie
  • !NIGDY NIE POBIERAMY OPŁAT ZA POŚREDNICTWO PRACY!
  • bezpłatne ubranie robocze
  • długotrwała praca w renomowanej firmie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania
z dopiskiem Produkcja Tirschenreuth.

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie
miejsce pracy dla CIEBIE!

Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:

608-554-697, 664-905-456, 793-210-674, 664-970-651

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Sedulus Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu."