Oferta pracy

Pracownik Montażu

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Fabryczna 1, Jelenia Góra
    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Fabryczna 1

Jelenia Góra

Twój zakres obowiązków

Ja Jako pracownik montażu jesteś przedstawicielem firmy Valmet i prowadzisz proces montażu z klientem. Prace są prowadzone w ścisłej współpracy z różnymi zasobami, takimi jak technologia, inżyniering i produkcja. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. Za przygotowanie i montaż odpowiadasz bezpośrednio naszym klientom. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i zapewnienie jego satysfakcji dzięki wysokiemu standardowi montażu. Jako pracownik montażu masz niepowtarzalną okazję nawiązania długotrwałych kontaktów z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne

  • 3 lata odpowiedniego doświadczenia zawodowego

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Wysoki poziom zaangażowania i proaktywne podejście

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy