Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik montażu

PAS Polska sp. z o.o.O firmie

  • Techniczna 4, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PAS Polska sp. z o.o.

Techniczna 4

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Montaż elementów do sprzętu AGD zgodnie z zobowiązującymi instrukcjami w celu zapewnienia jego prawidłowego przebiegu

  • Montaż wiązek kablowych według wzorca

  • Ocena wizualna detali i wykonanie prac wykończeniowych

  • Praca przy maszynie drukującej

  • Kontrola jakości wyrobu gotowego

  • Pakowanie gotowego wyrobu

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym i 4-brygadowym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na liniach montażowych w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Zdolności manualne

  • Dbałość o jakość pracy

  • Motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą

  • Dobre warunki socjalne w miejscu pracy

  • Udział w organizowanych imprezach zakładowych

  • Bony świąteczne

  • Zapewniamy wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

PAS Polska jest wiodącą firmą zajmującą się produkcją wiązek elektrycznych oraz paneli sterujących do białego sprzętu AGD. W Polsce firma jest obecna od 22 lat. Siedziba firmy mieści się w Opalenicy a w Łodzi posiadamy drugi zakład produkcyjny. Grupa PAS posiada również zakłady produkcyjne w USA, Niemczech, Meksyku, Turcji, Chinach i na Ukrainie. W Polsce zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy