Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik montażu - naczepy samochodów ciężarowych

PRAN Sp. z o.o.

  • Aalsmeer, Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób z zacięciem technicznym.

Pracownik techniczny do montażu naczep samochodów ciężarowych.

Twój zakres obowiązków

  • praca z rysunkiem technicznym: tworzenie pomiarów, wykańczanie profili naczep;

  • drobne prace techniczne: wiercenie, szlifowanie, piłowanie;

  • odtłuszczanie i klejenie materiału;

  • uszczelnianie dachów naczep;

  • montowanie szyn szkieletu przyczepy

Wymagania pracodawcy

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • dyspozycyjność na dłuższy czas;

  • znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym;

  • doświadczenie przy podobnych pracach technicznych (min. 2 lata);

  • wiedza z działu techniki, montażu (najlepiej doświadczenie w branży automotive)

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie: 480€ netto/39h - po odliczeniu zakwaterowanie i ubezpieczenia

  • pojedyncze pokoje

  • tygodniowe wypłaty

  • możliwość nadgodzin

  • opiekę koordynatorów

  • pracę na długo

KRAZ 1223

Przewiń do profilu firmy